Jednosoban stan, Loznica - Бања Ковиљача | Prodaja · 39m² · 70.000€

Народног фронта , Бања Ковиљача, Loznica, Srbija

70.000€

1 794 €/m²

Продаје се апартман у Бањи Ковиљачи

Tip

Stan

Površina

39 m²

Struktura

1

Detalji

Tip
Stan
Struktura
1
Cena
70.000€
Površina
39 m² (1 794 €/m²)
Sprat
1
Ukup. spratova
5
Ažuriran
11.05.2026
ID
1496198

Opis

Продаје се , ,Бунар лукс'' апартман у Бањи Ковиљачи. Локација: центар, Вила Пејак, I спрат Конфигурација: једнособни Површина: 38,8 м2 Опремљен комплет новим стварима, осим једног телевизора и пар судова. Продаје се са паркинг местом у подземној гаражи. Прошле године категорисан са 4*. Одмах усељив или спреман за издавање. У случају задржавања имена власник добија сајт https: //bunarluks. rs/ и странице на ФБ и Инстаграму. Цена: 70000 евра или замена за стан у Новом Саду или Шапцу.
Контакт: 063/11-11... Prikaži broj

Kontakt info

Kontakt osoba
Жељко
Telefon 1
063111... Prikaži broj

Kontaktiraj oglašivača